به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که اختراع شد و تا به امروز نیز رشد بسیار چشمگیری داشته است، نوسانات و افزایش قیمت بر روی این ارز باعث شده تا به عنوان یک دارایی با ارزش یاد شود. بسیاری از کارشناسان بر این باورند این ارز یکی از درخشان ترین سرمایه گذاری های بازار سرمایه است و از این طریق می توان سرمایه را چندین برابر کرد. سیگنال ارز دیجیتال در این زمینه به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.


  چرا بایستی به تفکر سرمایه‌گذاری و داد و ستد بیت کوین باشیم؟ 
  اینک بیشتراز دو هزار ارز دیجیتال در سراسر دنیا وجود دارااست که در 313 صرافی در بین‌المللی آیتم داد و ستد قرار می گیرند روز آپ تو دیت بر تعداد ارزهای دیجیتال افزوده میگردد ولی همچنان بیت کوین درفش‌دار این بازار نوظهور میباشد.

  بیت کوین اینک تحت عنوان یک پول دیجیتال کاربردهای متعددی دارااست و بخش اعظمی از کمپانی‌های تبارک عالم آن را به فعالیت میگیرند. محبوبیت بیت کوین همچنان در حالا ارتقا میباشد و همین قضیه موجب ارتقاء ارزش آن شد‌ه‌است.

  ارتقا روز افزون ارزش بیت کوین و نوسانات آن موجب گردیده تحت عنوان یک بودجه باارزش بر روی آن سرمایه‌گذاری خواهد شد.

  اینک نیز بیشتر اشخاص برای سرمایه‌گذاری در بازار راز ارزها، مبادرت به خرید بیت کوین می‌نمایند. همانگونه که در مقاله ها گذشته نیز اشاره کردیم تعداد بیت کوین محصور میباشد و یک گنجایش اثبات دارااست.

  استخراج بیت کوین محصور به 21 میلیون سکه میباشد. همین خصوصیت محصور بودن بیت کوین موجب باارزش شدن آن گردیده‌است. ارزش بیت کوین نیز مانند هر کالای دیگری تابع عرضه و تقاضا میباشد و ادله دیگری در آن نقش ندارد.

  در شرایطی‌که تقاضا برای بیت کوین ارتقاء یابد از آن جهت که تعداد آن نیز محصور میباشد با ارتقا بها یاور گردد و بالعکس. در هر شکل خرید بیت‌کوین این روز ها به یکی شایسته ترین آیتم‌های سرمایه‌گذاری تبدیل گردیده که شما نیز نباید از آن غافل باشید. 

  چه‌گونه بیت کوین بخریم؟
  خرید بیت کوین به طور حضوری وجود ندارد چون این ارز صورت فیزیکی و وجود فرنگی ندارند. موردنیاز وجود ندارد برای خرید بیت کوین مبادرت به نام نویسی یا این که بهره برداری حسابی مانند اکانت بانکی فرمایید، صرفا کافی میباشد یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید.

  کیف ارز دیجیتال یا این که به عبارتی (wallet) محلی برای ذخیره‌سازی ارزهای دیجیتال میباشد، هر شخص می تواند بیشتراز یک کیف ارز دیجیتال داشته باشد.

  معامله بیت کوین به طور اینترنتی میباشد که به راحتی می‌اقتدار از روش صرافی‌های گرانقدر و اسم آشنای دربین‌المللی بیت کوین را داد و ستد کرد.

  البته این فرایند در کشور‌ایران متعدد میباشد و به جهت موقعیت تحریمی که سرزمین در آن جای‌دارد، این صرافی‌های گرانقدر به یوزرها کشور‌ایران خدماتی ارائه نمی‌دهند.

  یوزرها اهل ایران برای داد و ستد بیت کوین بایستی از طریق‌های دیگری به کارگیری نمایند که پیرو به آن ها میپردازیم. فرآیند خرید بیت کوین به طور قدم به قدم به شرح ذیل میباشد:

  1- ساخت‌و‌ساز کیف پول
  پیش از هر چیزی اشخاص برای معامله بیت کوین بایستی مبادرت به ساخت‌و‌ساز یک پول دیجیتالی نمایند. همان طور که گفتیم، کیف پول محلی برای ذخیره و محافظت بیت کوین میباشد و می توانید معاملات خویش را این کیف پول ایفا دهید.

  این کیف پول مانند یک اکانت بانکی بوده که به طور یک نشانی اینترنتی متشکل از حروف و اعداد (از جمله jhgfu37hhas783j99903jkdnkf) میباشد.

  کلید یا این که به عبارتی راز این نشانی را نباید فراموش فرمائید چون در این حالت کل بودجه شما دیگر قابل رجوع وجود ندارد. این کیف پول آنلاین را میتوانید به طور بدون‌پول بر روی تلفن همراه یا این که کامپیوتر خویش نصب فرمایید.

  به طبع به حافظه داشته باشید که‌این نرم افزار را از تارنما‌های دارای اعتبار دانلود نمایید. چون منابع غیر قانونی میزان دارایی شما‌را ارعاب خواهند کرد.

   

  بعد از اجرا این فرآیند یک لینک و پیوند فعال‌سازی از طرف وبسایت به پست الکترونیک شما ارسال می گردد که با کلیک کردن بر روی آن میتوانید معاملات خویش را استارت فرمایید.

  2- شارژ اکانت
  بعداز ساخت کیف پول دیجیتالی، اکانت خویش را به هر میزانی که مایل بودید از روش کارت بانکی شارژ میکنید. برای خرید بیت کوین اکانت شما بایستی نقدینگی مورد نیاز را داشته باشد.

  3- خرید بیت کوین
  بعداز آنکه کیف پول دیجیتال خویش را ساخت‌و‌ساز و اکانت آن را شارژ کردید، قدم‌بعدی برای خرید بیت کوین کشف کردن یک فروشنده میباشد.

  شما در اکانت کاربری خویش مبادرت به تصویب یک توصیه میکنید که در آن معیار بیت کوین درخواستی را با اعتنا به ترازو موجودی تصویب میکنید.

  درانتظار میمانید تا یک فروشنده درخواست شما‌را قبول نماید و با بها پیشنهادی شما موافقت نماید. در‌این‌حالت‌ تعداد بیت کوین‌های آیتم خرید و فروش از کیف پول فروشنده به کیف پول شما جابجایی داده می‌گردد.

  خرید بیت کوین از صرافی‌های داخلی چه گونه میباشد؟ 
  در روشی که توضیح داده شد خرید بیت کوین به طور آنلاین از روش وبسایت بود، ولی شیوه دیگری برای خرید بیت کوین وجود داراست که دارنده امنیت بالایی میباشد.

  برای خرید بیت کوین نیز می توانید به صرافی‌های فعال در جمهوری اسلامی ایران مراجعه‌کنید. این صرافی‌ها با اخذ کارمزد مبادرت به داد و ستد بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال می‌نمایند.

  با مراجعه به تارنما دارای اعتبار این صرافی‌ها و ارائه نشانی کیف پول دیجیتالی می توانید درخواست خرید بیت کوین خویش را تصویب فرمایید.

  فقط تفاوت این شیوه این میباشد که صرافی‌های ارز دیجیتال در کشور ایران از یوزرها درخواست ارسال مدارک شناسایی می‌نمایند که بازدارنده از کلاهبرداری و پولشویی شوند.

  مساوی هر واحد سنجش ارز دیجیتالی که میخواهید پول به اکانت صرافی واریز میکنید و در مقابل نیز صرافی ارز دیجیتال را به کیف پول شما منتقل می‌نماید.

  شما با 100 هزار تومان نیز می توانید بیت کوین بخرید؛ ولی نکته حائض اهمیت دیگری که وجود دارااست این میباشد که بعضا صرافی‌ها واحد سنجش ترازو خرید بیت کوین محدوده انتخاب کرده‌اند.

  به‌این شکل که بعضی صرافی‌ها اعلام می‌نمایند به عنوان مثال کمتر از 10 میلیون تومان مبادرت به معامله بیت کوین نمیکنند.

  به همین استدلال وقتی که قصد دارید از روش یک صرافی مبادرت به خرید و فروش بیت کوین فرمایید به شیوه نامه آن مراجعه و آن را مطالعه فرمائید.

  کارمزد معامله بیت کوین چقدر میباشد؟
  همانگونه که برای خرید سهام بورسی از روش کارگزاری‌ها مبادرت می کنیم و کارگزاری‌ها یک مبلغ مازاد تحت عنوان کارمزد به مبلغ خرید و فروش اضافه می‌نمایند، صرافی‌های ارزهای دیجیتال نیز کارمزد اخذ می‌نمایند.

  صرافی‌ها برای معامله بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال یک نرخ تعرفه‌ای را اعلام می‌نمایند که ممکن میباشد تعرفه هر صرافی مختلف باشد.

  نرخ تعرفه به طور درصدی میباشد، براین اساس هر چقدر ترازو پولی که گزینه خرید و فروش قرار می گیرد بیشتر باشد ترازو کارمزد نیز فراتر میباشد.

  چه طور بیت کوین بفروشیم؟
  کلیه مراحلی که برای خرید بیت کوین شرح داده شد برای فروش آن نیز درستی می‌نماید. یعنی درصورتی که شما دارنده هر چندین واحد بیت کوین باشید؛ از روش به عبارتی کیف پول دیجیتالی میتواند مبادرت به تصویب پیشنهاد فروش فرمایید.

  در شرایطی‌که خریداری با بها پیشنهادی فروش شما موافقت کرد؛ از روش به عبارتی سامانه آنلاین وجه گزینه خرید و فروش به اکانت کاربری شما واریز می شود و بیت کوین‌ها به کیف پول خریدار منتقل میشود.

  همینطور در نحوه معامله از روش صرافی‌های درون کشور‌ایران نیز شما به صرافی گزینه پشت گرمی اعلام می کنید که قصد فروش بیت کوین دارید.

  صرافی با چک دارای اعتبار بودن اکانت کاربری‌تان مبادرت به خرید بیت‌ کوین‌های شما کرده و مبلغ آیتم خرید و فروش را به اکانت شما واریز می‌نماید. همینطور برای داد و ستد بیت کوین میتوانید با افراد حقیقی و واقعی وارد خرید و فروش گردید.

  در صورتی شخص خاصی را برای خرید یا این که فروش بیت کوین در لحاظ دارید؛ میتوانید با تصاحب کردن داده ها یکدیگر، با هم ملاقات نمائید و به ارزش و وسعت متبوع به توافق برسید.

  بعداز توافق در صورتی قصد خرید بیت کوین را دارید نشانی کیف پول خویش را به شخص فروشنده می‌دهید و وی بیت کوین را به کیف شما منتقل می‌نماید.

  قابل ذکر میباشد در صورتی با این شیوه قصد خرید بیت کوین را دارید، جوانب احتیاط را رعایت فرمایید و به هر شخصی متکی بودن نکنید.

  حرف پایان
  در‌این نوشته‌علمی تلاش کردیم به صورت کامل به شیوه معامله بیت کوین بپردازیم تا با شیوه معاملات این ارز دیجیتال آشنا گردید.

  در نصیب ابتدایی نگاهی به ماهیت سرمایه‌گذاری در بیت کوین داشتیم و آنگاه به‌دنبال به صورت منحصر به شیوه داد و ستد بیت کوین پرداخیتم.

  در قسمت چه طور بیت کوین بخریم، طریق آنلاین و سازوکار آن را مرحله به مرحله توضیح دادیم. همینطور پیرو روش داد و ستد بیت کوین از روش صرافی‌های داخلی را شرح دادیم.

  همان طور که درین نوشته‌ی علمی نیز یاد‌آوری ما یحتاج را داده‌ایم در خرید بیت کوین از اشخاص جوانب احتیاط را رعایت نمائید و از صداقت طرف داد و ستد اعتقاد و باور نتیجه ها فرمائید.

  علی
  شنبه 5 تير 1400 - 12:52
  بازدید : 21

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 7
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه

  ×تبلیغات