به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اگر مدتی است که در حوزه ارز دیجیتال و رمزنگاری فعالیت داشته باشید حتما نام کوین بیس را شنیده اید. کوین بیس یکی از بهترین سیستم عامل های تبادل رمز ارزهاست که در خارج از ایران قرار دارد. این کیف پول دارای ویژگی هایی است که در ادامه بیشتر به ان می پردازیم. اگر می خواهید در حوزه ارز دیجیتال فعالیت کنید و تاثیر خوبی از روند بازار کسب کنید می توانید از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

  قابلیت داراست بپرسید کیف پول کوین بیس چه می باشد؟ خوب، دقیقاً به عبارتی صورت که به لحاظ میرسد – کیف پول دیجیتالی (داغ) که یوزرها میتوانند ارزهای کد گذاری گردیده خویش را در آنها حفظ نمایند. خصوصیت اساسی این کیف پول‌ها ایمنی میباشد – اگرچه میتوانید سکه‌های خویش را در صرافی ذخیره نمایید، البته در اصل پیشنهاد نمی شود، زیرا ریسک بسیار بیشتری در‌این‌حالت‌ وجود دارااست.

  بیایید به چک کیف پول کوین بیس بپردازیم.
  والت کوین بیس تحت عنوان یک کدام از ایمن‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال برای حفظ ارزهای رمز گذاری ‌گردیده شما شناخته گردیده است. استعمال از آن بی آلایش میباشد، تماماً مطلوب پباده سازی گردیده و با تعدادی خصوصیت امنیتی تحت عنوان مثال ۲-FA از سکه‌های شما مراقبت می‌نماید. همان گونه که گفته شد، کوین بیس اساسا اکثری از ارزهای رمز گذاری گردیده مختلف را در خویش مکان نمی‌دهد.

  فواید
  استعمال آسوده
  نام نویسی و حفظ سکه‌های کدگذاری در آن مجانی میباشد
  هزینه‌های مطلوب
  از بیشتر ارزهای رمزپایه اساسی پشتیبانی می‌نماید
  امنیت بسیار خوب یک
  معایب
  از تعداد یه خرده از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می‌نماید
  کیف پول “صاحب خانه” به‌این مضمون‌ که اتصال اثبات به وب برقرار میباشد
  محاسبه کیف پول کوین بیس: جوانب مثبت


  چیزی که می بایست از استارت فعالیت به آن اعتنا داشته باشید این میباشد که، آری – در‌حالتی که کوین بیس را سرچ فرمائید، به صورت پیش فرض، در برگه تبادل کدگذاری قرار خواهید گرفت. در بیشتر قریب به واقعه موردها، عموم این اسم تجاری را با صرافی به همین نام دارای ربط می‌نمایند – بخش اعظمی از یوزرها حتی نمی‌دانند کیف مبلغی با این اسم وجود داراست!

  از این رو، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم – این زمینه صحیح وجود ندارد! همان طور که در یک دقیقه مشاهده خواهید کرد، کیف پول کوین بیس فواید گوناگونی دارااست – بیایید از بالا آغاز کنیم و در خصوص مشهور ‌ترین آن ویژگیها سخن کنیم.

  یکی امن‌ترین کیف پول‌های کد گذاری گردیده
  این مورد عجیبی وجود ندارد که اصطلاحا صنعت “راز ارز” هنوز هم غالبا با بعضا از مفاهیم منفی همپا میباشد. بخش اعظمی از آنان ناشی از این واقعیت میباشد که‌این یک صنعت بسیار بی‌ثبات میباشد – یک روز شما قابلیت داراست ثروتمند گردید و روز دیگر اکانت – شما تماما از همگی سرمایه های خویش منزه میشود.

  در حالی که ما در زمینه‌ی عدم اعتقادوباور از خویش بازار حرف میکنیم، اصولا منش دیگری وجود داراست که‌این نمایش قادر است خویش را علامت دهد – هکرها.

  از آن جا که مبحث رمز گذاری‌ها تماماً درهم میباشد، اکثری از افراد که وارد آن میشوند مطمئن نیستند که چه‌گونه از بیت کوین یا این که اتریوم (یا این که هر کدگذاری دیگر) در قبال کلاهبرداری‌ها و هک‌ها حفظ نمایند.

  این زمینه اساسا “نقطه نقطع ی عطف” این آنالیز والت کوین بیس میباشد – با کیف پول مد حیث، امنیت به مانند یک بازی میباشد.

  هر هر که پرسش می‌نماید کیف پول کوین بیس امن میباشد یا این که خیر؟ می تواند اعتقاد داشته باشد که‌این کیف غالبا تحت عنوان یکی‌از ایمن‌ترین کیف پول‌های گرم در صنعت کنونی شناخته میشود. کوین بیس از اقدامات امنیتی مختلفی به کارگیری می‌نماید – احراز نام‌و‌نشان 2 عاملی، یک‌سری امضایی، درخواست تأیید و غیره

  همچنین این کیف پول هیچ وقت هک نشده یا این که به هیچ عنوان شکسته نشده میباشد. طبیعتا، این قضیه بایستی به قابلیت و امکان اعتقاد این کیف اضافه کند!

  کیف پول کد گذاری گردیده + صرافی با بالاترین امتیاز
  ما پیش از اینً در بخش مقدماتی این آنالیز کیف پول کوین بیس درباره با این مسئله نکته‌ای را گفتیم. البته اهمیت این مسئله بیشتر از آن میباشد. پس بگذارید بیشتر توضیح دهیم.

  از‌آنجا‌که تا قبل از اینً میدانید کیف پول کوین بیس را نباید با پلت فرم مبادله ارز رمز گذاری گردیده با همین اسم خطا بگیرید. با این حالا، می بایست بدانید که‌این 2 ابزار تعامل نیکی با یکدیگر دارا‌هستند.

  خواسته از این چه می باشد؟ خوب، محاسبه‌های متفاوت والت کوین بیس به شما استحضار میدهد که، در‌صورتی‌که والت کوین بیس خویش را ساخت‌و‌ساز فرمائید، به کارگیری از سرویس ها صرافی فوق الذکر بسیار معمولی و شل میشود.

  شما به یک بانک کدگذاری دسترسی پیدا خواهید کرد، و مراحل مبادلات شما بایستی به طور کاملً یک دست باشد. اما، تعداد معدودی از یوزرها وجود دارا هستند که میگویند کوین بیس به صورت فعال همت می‌نماید شمارا به سیستم مبادلاتی صرافی بکشاند و شمارا جذب آن نماید. در حالی که در حالتی‌که از قبل از صرافی دیگری به کار گیری می کنید قابلیت و امکان داراست این زمینه آزار دهنده باشد اما با تمرکز به آوازه این برند خاص، مطلقا خیلی هم چیز بدی وجود ندارد.

  علی
  پنجشنبه 3 تير 1400 - 15:13
  بازدید : 20

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 7
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه

  ×تبلیغات