به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

   

  شاید برای خیلی از دوستان سوال ایجاد شود که ارز دیجیتال به چه نحو کار می کند در این مقاله قصد داریم شما را با این موضوع و نحوه استفاده از سیگنال ارز دیجیتال بیشتر اشنا کنیم.

  غیر متمرکز بودن ارز دیجیتال به کاربر کمک می کند تا با خیال راحت تر خرید کند و ایمن پرداخت کند. تراکنش های انجام گرفته به صورت همتا به همتا در شبکه بلاکچین انجام می گیرد و همین مسئله باعث حذف کاربران واسط می شودو پرداخت ایمن شده و به راحتی انجام می گیرد.

   

  نحوه کار کردن ارز دیجیتال چگونه است؟

  به کسانی که ارز دیجیتال را استخراج می کنند ماینر گفته می شود و کسانی که روشی که با کمک محاسبات رایانه ای انجام می شود ماینینگ می گویند. برای انجام این معاملات نیاز به تجهیزات اولیه بسیار پیشرفته است که برق زیادی مصرف می کند وهمین موضوع دغدغه ماینر ها شده است .

  چطور می توان ارز دیجیتال استخراج کرد؟

  همانطور که در بالا نیز به ان اشاره شد استخراج ارز دیجیتال توسط ماینر ها انجام می گیرد. تهیه و نصب دستگاه های ماینینگ نیاز به سرمایه اولیه زیادی دارد اما این مسئله هیچ گاه جلو انجام این مسئله را نگرفته است. هر استخراج کننده یک الگوریتم و هر ارز الگوریتم مخصوص به خود را دارد با توجه به این مسئله باید دستگاه مورد نظر انتخاب شود. بعضی از ارزها مانند اتریوم نیاز به تجهیزات کم هزینه تری دارد

  تفاوت بیت کوین و الت کوین ها

  ارز های دیجیتال به طور کلی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند : بیت کوین و آلت کوین.

  به بیت کوین لقب شاه کوین داده اند. دو دلیل برای این نام گذاری وجود دارد. این ارز اولین ارزی بود که شناسایی شد .دومین دلیل بیت کوین قیمت این ارز دیجیتال از دیگر ارزهای این بازار بیشتر است. این دو دلیل مهم ترین دلایل این نام گذاری است و دیگر ارزهای دیجیتال را آلت کوین نام گذاشته اند.

  علی
  شنبه 29 خرداد 1400 - 21:10
  بازدید : 26

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 7
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه

  ×تبلیغات